0
0
Sepetim

Ürün & Hizmet Şartları

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI:  https://gulcininyoreselurunleri.com  web sitesi işletmecisi Gülçinin Yöresel Ürünleri, sözleşme devamında SATICI olarak anılacaktır.

1.2- ALICI:  https://gulcininyoreselurunleri.comweb sitesi hüküm ve koşullarını kabul ederek Ürün ve Hizmet satın alımını gerçekleştirerek alışveriş yapan gerçek ve/veya tüzel kişiliktir, sözleşme devamında ALICI olarak anılacaktır.

MADDE 2- KONU  İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.ardenkids.net internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

3.1- Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Vergiler Dahil Satış Bedeli (adet x birim fiyat olarak) aşağıda belirtildiği gibidir. 

3.2- Ödeme Şekli :{odeme_sekli}·  Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.·  Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dahilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.·  Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

BİZİ TAKİP EDİN!
Instagram
 
Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı